اجزای زبان

اجزای زبان

اینکه بتوانید یک جمله کامل و صحیح را تولید کنید، نیازمند آن است که با اجزای جمله آشنایی کامل داشته باشید. باید بدانید واژگانی مانند قید و یا فعل دقیقا چه تعاریفی دارند و در کجای جمله قرار می‌گیرند. با شناخت این اجزا, یادگیری ساختار‌های مختلف جمله که گاها برای زبان آزموان مشکل است، آسان شده و به راحتی می‌توانید جملات پیچیده را بگویید و بنویسید.

در این بخش، ما هر یک از اجزا را به طور جدا در قالب درسنامه توضیح داده‌ایم و در پایان هر کدام آزمونی قرار داده‌ایم تا با آن خود را محک بزنید.

جملات شرطی در زبان انگلیسی

جملات شرطی در زبان انگلیسی

جملات شرطی جزو پرکاربرد ترین جملات در زبان انگلیسی هستند. اگر از امتحانات سطوح مبتدی چشم پوشی کنیم، جملات شرطی را می‌توان در امتحانات تمام سطوح دیگر دید.

read more
جملات امری در زبان انگلیسی

جملات امری در زبان انگلیسی

مقدمه: برای هر یک از ما پیش آمده که از دیگران بخواهیم برایمان کاری انجام بدهند. گاهی ممکن است از دوستمان خواسته باشیم که در را برایمان باز کند و یا جایی منتظرمان بماند. در این جور شرایط، ما درواقع به دوستمان دستور داده‌ایم. حال این دستور ممکن است بسیار مودبانه بوده...

read more
بیان هدف در انگلیسی

بیان هدف در انگلیسی

مقدمه: ما همیشه برای کارهایی که انجام می‌دهیم دلیل داریم. این دلیل ممکن است برای دیگران منطقی یا قابل قبول نباشد اما برای خود ما توجیه پذیر است. بنابراین همیشه نیاز داریم قصد و هدف خود را از انجام کارهایمان برای دیگران یا حتی خود توضیح دهیم. در زبان انگلیسی راه‌های...

read more
بررسی انواع جملات انگلیسی

بررسی انواع جملات انگلیسی

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که زبان انگلیسی چند نوع جمله دارد؟ در این مطلب سعی شما را با انواع آن آشنا خواهیم کرد.

read more