درباره‌ی ما

About Us

ایده انگلیش توسکا به عنوان اولین بستر آموزشی کاملا رایگان در حوزه زبان انگلیسی در سال ۱۳۹۹ آغاز شد. تغییر در نوع آموزشی که همواره به همراه مدرس بوده، آن هم در بستر شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، کاری بس دشوار بود. ما در کنار شغل اصلی خود با وجود سختی‌های فراوان این هدف را پایه‌گذاری کردیم و یادگرفتیم که تنها یک چیز در کنار تمام سختی‌ها می‌تواند باعث پیشرفت ما شود و آن هم لحظه به لحظه به روز شدن و بزرگ کردن اهداف است. در تابستان سال ۱۳۹۹ عده‌ای از متخصصین زبانی که به واسطه سئوی خارجی دور هم جمع شده بودند، تصمیم گرفتند آموزش آنلاین زبان انگلیسی را در راس وظایف خود قرار دهند. هدف از این اقدام، فراهم کردن آموزش رایگان برای همه کسانی بود که به دوره‌ها و کلاس‌های حضوری با شهریه‌های هنگفت، دسترسی ندارند. از روزی که ویدیوی اول انگلیش توسکا در اینستاگرام قرار گرفت، رویای ما بزرگ و بزرگ‌تر شد. از آن روز با بررسی و تحلیل مخاطب‌های خود به شناخت نیازهای آن‌ها پرداختیم و همواره سعی داشته‌ایم تا راه را هم برای خود و هم برای مخاطبانمان هموارتر کنیم. از این رو، پس از مدتی به این نتیجه رسیدیم که پلتفرمی مانند اینستاگرام به تنهایی نمی‌تواند رسالت ما را به جا آورد و در نتیجه نیاز به رسانه‌های دیگر به شدت احساس می‌شد. در حال حاضر، انگلیش توسکا با آموزش‌های خلاقانه و در عین حال حرفه‌ای در اینستاگرام، یوتیوب، آپارت و وبسایت سعی در انتقال دانش زبانی خود به زبان‌آموزان دارد. آموزش‌های ما از سطح مبتدی آغاز می‌شود و تا سطح پیشرفته به شما کمک می‌کنند تا باری را که همیشه روی شانه‌های خود حس می‌کرده‌اید از میان بردارید. ما سعی می‌کنیم در آموزش‌های خود، تمام مهارت‌های زبانی شما را تقویت کنیم. بنابراین مطالب را به صورت‌های مختلف ویدئو، پادکست، انیمیشن، عکس نوشته و مقاله‌های آموزشی در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم تا با وجود مطالب متنوع از آموزش خسته نشوید. ما تلاش می‌کنیم تا با به روز نگه داشتن اطلاعات خود و استفاده از ظرفیت‌های قوی تیم طراحی وب خود، خدماتی عالی را در بستر وب فراهم کنیم.

ارزش‌های انگلیش توسکا

ما به عنوان اعضای تیم انگلیش توسکا ارزش‌های مهمی را برای خود تعیین کرده و به آن‌ها وفاداریم. یکی از این ارزش‌ها این است که آموزشی با کیفیت، خلاقانه و در عین حال رایگان و یا با هزینه‌های ناچیز در اختیار زبان‌آموزان قرار دهیم. علاوه‌براین، حضور انگلیش‌توسکا در رسانه‌های اجتماعی مختلف باعث شده است که امکان دسترسی به آموزش‌های ما بسیار آسان باشد و مخاطب به راحتی بتواند از آن ها بهره‌مند شود. ما به مخاطبان خود احترام می‌گذاریم و معقتدیم آموزش‌هایمان باید از لحاظ بصری نیز کیفیت بالایی داشته باشند تا باعث خستگی چشم و از دست دادن علاقه زبان آموز نسبت به یادگیری نشوند. بنابراین برای هر ویدئو و یا عکس نوشته‌ای که در اختیار شما قرار می‌دهیم، زمان زیادی را صرف تولید و تدوین آن‌ها کرده‌ایم و این دقیقا یکی از مهم‌ترین مزایای انگلیش توسکا نسبت به سایرین است. اعضای انگلیش توسکا تنها متخصصین زبان نیستند، بلکه در زمینه‌های مختلف مانند گرافیک، تدوین فیلم و ویدئو، سئو و مارکتینگ دانش کافی دارند که باعث وجه تمایز آن‌ها در بین رقبا می‌شود. تمام هدف ما این است که یادگیری زبان انگلیسی را برای تمام کسانی که همیشه از آن فرار می‌کرده‌اند، شیرین و آسان کنیم.

چشم انداز انگلیش توسکا

رسیدن به سطح رقابت داخلی و خارجی از طریق طراحی دوره‌های آموزشی با کیفیت هرچه بیشتر از اهداف بلند مدت انگلیش توسکا است. از جمله چشم‌اندازها و برنامه‌های انگلیش توسکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 آموزش زبان انگلیسی به صورت آفلاین و یا آنلاین
تمرکز بر روی آموزشی هدفمند و پویا
امکان دسترسی آسان به محتواهای آموزشی در هر زمان و هر شرایطی
رسیدن به سطح رقابت داخلی و خارجی از طریق طراحی دوره‌های آموزشی با کیفیت هرچه بیشتر 

سونیا کرمانی

مدیر گروه انگلیش توسکا. سونیا با سابقه‌ی تدریس بسیار، در کنار برنامه‌ ریزی دقیق و نظارت بر نحوه‌ی عملکرد گروه، با ایده‌های جذاب خودش پیشرفت انگلیش توسکا را تضمین کرده و می‌کند. ادبیات زبان انگلیسی خونده و با رتبه‌ی یک وارد کارشناسی ارشد شده. سونیا تونسته با اراده‌ی قوی در کنار اخلاق عالی تیم را یک پارچه و پر از انگیزه نگه داره. مهارت او در مدیریت و تسلط بالاش بر زبان انگلیسی مسلما نقطه‌ی قوت انگلیش توسکا است.

آرمین بی نظیر

آرمین عضو خلاق گروه انگلیش توسکاست. اگر در تولید مطلبی به مشکلی برخورد کردیم، یا احتیاج به محتوای جذاب داشته باشیم اولین کسی که از او درخواست کمک می‌کنیم، آرمین خواهد بود. آرمین هم توی دانشگاه، آموزش زبان انگلیسی خونده و سال‌هاست که مترجم حرفه‌ای زبان انگلیسی‌ست. کتاب های زیادی ترجمه کرده و به همین دلیل قادر به تولید محتواهای بسیار جذاب و علمی برای وبسایت و سایر پلتفرم ‌هاست. علاوه‌براین، وظیفه فیلم‌برداری و تدوین ویدیوها و ساخت موشن‌گرافی برعهده‌ی اوست. دانش و مهارت آرمین توی زمینه زبان و همینطور تدوین، اون رو تبدیل به حیاتی‌ترین عضو گروه کرده است.

پریسا مظلوم

عضو متفکر و آکادمیک گروه. پریسا یک خانم آروم و باهوش است که سال‌ها سابقه تدریس داره و حسابی توی این کار حرفه‌ای‌ست. پریسا آموزش زبان انگلیسی خونده و با متد‌های روز آموزش زبان آشناست. برای هرکاری برنامه‌ریزی دقیق داره ومی‌تونه به طور هم‌زمان چندین مسئولیت رو انجام بده. هرموقع توی انجام یک کار خیلی مهم دچار مشکل می‌شیم، سراغ پریسا می‌ریم چون با تمرکز بالایی که داره، می‌تونیم کامل به اون تکیه کنیم.